Hipster za biurkiem

Wizualny porządek przestrzeni, w której ludzie spędzają dużo czasu to według psychologów czynnik bezpośrednio wpływający na jakość ich snu, odpoczynku, a nawet stan emocjonalny.
Zatem domostwa i biura powinny być pod okiem architekta wnętrz jeśli to możliwe, a już na pewno powinny być traktowane uważnie już w fazie projektu.

Moda w architekturze wnętrz

Modne trendy w projektowaniu wnętrz występują tak samo jak w innych dziedzinach życia. Z pewności częstotliwość zmian wystroju pomieszczeń jest znacznie niższa niż zmian modnych ciuchów, ale projektanci biorą ją pod uwagę.
Jeżeli zastanowić się nad niszowymi modami to głowy przychodzą od razu hipsterskie atrybuty takie jak: odpowiedni wygląd, rower, dieta, poglądy.

Za jakim biurkiem zasiadłby hipster?

W danej modzie następuje naturalna selekcja i po czasie najbardziej wartościowe jej składniki zostają z konsumentami na dłużej. Także w hipsterskich preferencjach jest sporo ciekawych elementów z takim potencjałem. Za jakim biurkiem chciałby pracować/uczyć się hipster? Odpowiedź wydaje się oczywista.
Industrialne biurko ze względu na minimalistyczny charakter mebla oraz skojarzenie z loftowym stylem jest strzałem w dziesiątkę. Jest z pewnością modnym meblem, potrafiącym podkreślić oryginalność wystroju.
Biurko industrialne to prosta, łatwa w montażu konstrukcja z metalowym stelażem i drewnianym blatem i szufladami. Świetnie wpasuje się we wnętrze loftu, ale także w większość innych pomieszczeń. Wizualna atrakcyjność tego typu mebli karze przypuszczać, że będą tym elementem aktualnej mody, który zostanie na dłużej.