Garderoba z siedziskiem- dlaczego warto ją mieć?

Garderoba to mebel, który może mieć opinię typowo kobiecego mebla, jednak w rzeczywistości panowie również dużo mogą zyskać, jeśli w ich domu znajdzie się garderoba. Jest to mebel, który może stać się motywem przewodnim nawet całego pomieszczenia. Wtedy to ubrania oraz akcesoria zyskają swoje własne miejsce. Warto jednak postawić na garderobę z siedziskiem. Jest to wybór, który połączy komfort z przestrzenią na przechowywanie odzieży.

Garderoba z siedziskiem- wybór dla praktycznych?

Garderoba nierzadko znajduje się zaraz po wejściu do domu, czy też mieszkania. Tam właśnie można pozostawić swoje okrycie zewnętrzne oraz buty. By jednak zapewnić sobie komfort, warto postawić na nowoczesne rozwiązanie. Garderoba z siedziskiem to mebel, który przyda się w pomieszczeniach nieco mniejszych oraz wąskich, czyli tam, gdzie liczy się dobre wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Jednak nie tylko małe pomieszczenia mogą zyskać na takim rozwiązaniu. W większych pomieszczeniach postawienie na garderobę z siedziskiem może być dobry rozwiązaniem, gdyż można połączyć ze sobą kilka modeli i tym sposobem stworzyć dużą, funkcjonalną garderobę do przedpokoju i nie tylko.

garderoba z siedziskiem

Garderoba z siedziskiem- jakie modele można spotkać?

Garderoba z siedziskiem to mebel, który może zostać wykonany na zamówienie. Wtedy to przyszły użytkownik decyduje, jaki mebel chce mieć. Można wybrać kolor mebla, który może być na przykład brązowy, ale personalizować można także resztę cech. Personalizacji podlega także:

  • szerokość całego mebla,
  • głębokość garderoby,
  • rodzaj materiału, jaki zostanie zastosowany na siedzisko.

Jeżeli mowa o siedzisku to do wyboru jest materiał skóropodobny oraz tkanina, która również będzie cechować się dużą wytrzymałością. Szerokość mebla waha się natomiast od 80cm, czyli 5 haków, do aż 145 cm, co pozwala zamontować aż 10 haków. Meble są wykonywane na zamówienie, a następnie dostarczane na adres domowy, gdzie pozostaje już tylko nieskomplikowany montaż.