Nowoczesny wieszak do przedpokoju, który tworzy klimat

Przedpokój to bardzo trudna przestrzeń do aranżacji, a jednocześnie niezmiernie ważna. Przedpokój jest miejscem, które widzi każdy, kto nas odwiedza. Jak wybrać wieszak do przedpokoju, by wyglądał ciekawie i definiował przestrzeń?

Rozbieraj się!


Nowoczesne wieszaki do przedpokoju drewniane przybierają bardzo ciekawe i wyszukane formy. Najlepszym tego przykładem są wieszaki metalowe, które tworzą napisy. Jest to niebanalny element dekoracyjne, który na pewno nie umknie uwagi żadnego z gości.

Wieszaki metalowe często przyjmują formę abstrakcyjną. Przypominają nowoczesne rzeźby i wyglądają niczym małe dzieła sztuki. Nieregularne kształty, dziwne formy będą bardzo ciekawie wyglądały w nowoczesnym mieszkaniu.

Metalowy wieszak bardzo ciekawie wygląda ma ścianie, która jest biała, a wieszak jest dobrze widoczny. W nowoczesnych, minimalistycznych mieszkaniach stanowi ciekawy element wykończeniowy.

Drewno zawsze modne


Drewno zachwyca swoja naturalnością oraz formą. Nowoczesne wieszaki do przedpokoju drewniane przybierają kształt kołków zamontowanych do tablicy, żerdzi wiszących na ścianie, czy nieregularnie rozmieszczonych haków.

Nowoczesne wieszaki do przedpokoju drewniane świetnie wyglądają w mieszkaniach wykończonych w modnym stylu skandynawskim, a te bardziej tradycyjne w mieszkaniach z klasyczną nutą.

Wieszak jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia przedpokoju. Dzięki ciekawej, niebanalnej formie często grają pierwsze skrzypce w wystroju przedpokoju.