Stolik ze schowkiem – wielka funkcjonalność przy niewielkich gabarytach

Stolik kawowy ze schowkiem jest dość uniwersalnym meblem. Pasuje zarówno do stylu nowoczesnego, jak i do przestrzeni urządzonych w stylu retro. Jego wygląd jest efektowny, a do tego posiada on także kilka innych interesujących funkcji.

Mały rozmiar wielkim atutem

Znakiem rozpoznawczym kawowych stolików ze schowkiem jest ich niewielki rozmiar. Można wprowadzać je do przestronnych salonów, kompaktowe rozmiary sprawiają jednak, że sprawdzają się znakomicie także w niewielkich pomieszczeniach. Co więcej, w sprzedaży dominują modele wyposażone nie tylko w schowek, ale również w kółka, problemem nie jest więc ich przemieszczanie tak, aby znajdowały się dokładnie w tym miejscu, w którym są najbardziej potrzebne. Niewielkie rozmiary sprawiają, że stoliki można wkomponować w przestrzeń. Jednocześnie nie przeszkadzają wcale w komfortowym korzystaniu z blatu, na którym można postawić nie tylko kawę.

Schowek na małe i duże sekrety

Stolik ze schowkiem pozwala na lepszą organizację przestrzeni także dlatego, że ułatwia panowanie nad licznymi drobiazgami, które wiele osób gromadzi w sypialni lub w salonie. Gazeta z programem telewizyjnym, pilot, telefon komórkowy, czytana właśnie książka i komplet krzyżówek to tylko niektóre rozwiązania pomagające w osiągnięciu stanu relaksu i wyciszenia. Niestety, gdy pojawia się konieczność powrotu do bardziej intensywnej aktywności, zwykle trudno znaleźć dla nich właściwe miejsce. Z reguły rzuca się je więc w kąt salonu zastanawiając się później intensywnie, co się z nimi stało. Stolik kawowy ze schowkiem rozwiązuje ten problem raz na zawsze sprawiając, że salon staje się czystszym i bardziej przytulnym miejscem.