Paradyż Ritual – luksus i elegancja

Odpowiednio wybrane płytki to podstawa dobrego wyglądu kuchni czy łazienki. Wiele osób stwierdza, że od wnętrza oczekują eleganckiego wyglądu, łatwości utrzymania w czystości i jak najbardziej przystępnej ceny za tego typu produkty. Nie dziwi więc fakt, że kolekcje takie jak Paradyż Ritual cieszą się wśród klientów ogromną popularnością.

Kamień czy nie?

Kolekcja Paradyż Ritual to płytki, które do złudzenia przypominają naturalny kamień. Delikatne żyłki i przebarwienia nadają płytkom oczekiwanego efektu, a połączenie z odpowiednio dobranym kolorem tła sprawiają, że bez problemu można je dobrać do każdego wnętrza. Jednocześnie zestawienia kolorów zostały tak do siebie dobrane, aby nadawać wnętrzom ciepła i przytulności. Tutaj nie można pominąć ich najważniejszej zalety, czyli ceny. Płytki Paradyż Ritual bowiem do złudzenia przypominają naturalny kamień, jednakże ich cena w porównaniu z nim jest o wiele niższa. Nie można również zapominać o kosztach związanych z układaniem – płytki układa się znacznie szybciej i na pewno taniej niż naturalny kamień.

Paradyż Ritual

Szeroki wybór wzorów i wielkości Paradyż Ritual

Płytki Paradyż Ritual to szeroki wybór zarówno kolorów, jak też ich wielkości, co ułatwia ich układanie. Zamiast docinać płytki o większych wymiarach, można dopasować nieco mniejsze, aby uzyskać pożądany efekt. Producent zadbał również o to, aby po ułożeniu bez problemu wzór stanowił idealną całość, bez konieczności ich monotonnego dopasowywania. Ponadto kolekcja Paradyż Ritual to produkty przeznaczone nie tylko do układania na ścianach, ale również płytki podłogowe. To sprawia, że każde wnętrze może wyglądać zgodnie z oczekiwaniami właścicieli domu. Można również zdecydować się na wybór odmiennej kolorystyki na ścianach i podłodze, dzięki czemu uzyskane efekty są jeszcze ciekawsze i na pewno będą przyciągać spojrzenia.