Czy lustro okrągłe drewniane pasuje do łazienki?

Lustro w łazience odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego też tym bardziej warto postawić na praktyczne rozwiązanie. W obecnym sezonie największym zainteresowaniem cieszy się drewniane lustro okrągłe na pasku/sznurze, dzięki któremu będzie można optycznie powiększyć wnętrze. Do wyboru są klasyczne lustra w białej lub czarnej ramie, które pasować będą do każdego wnętrza.

Moda na lustra okrągłe

Do niewielkiej łazienki idealnie pasuje lustro okrągłe drewniane o średnicy od 60 do 80 cm. Ogromną rolę odgrywa nie tylko wspomniana we wstępie rama, ale również sposób mocowania. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby okrągłe lustro idealnie wpisywało się w wystrój danego wnętrza. W minimalistycznych łazienkach idealnie prezentują się lustra bez ramy. Jest to doskonały wybór dla osób, które w pierwszej kolejności stawiają na prostotę i minimalizm. W tradycyjnych łazienkach idealnie sprawdzą się lustra w czarnej ramie, które są w stanie ożywić praktycznie każde wnętrze. Czarna rama pasować będzie przede wszystkim do łazienek urządzonych w stylu industrialnym i glamour. Oryginalne lustro okrągłe drewniane można wybrać również do łazienek urządzonych w stylu skandynawskim.

Praktyczne lustra na pasku

Drewniane lustro okrągłe na pasku/sznurze jest bardzo praktycznym i niesłychanie wygodnym rozwiązaniem. Największym atutem luster tego typu jest to, że można bardzo szybko je przewiesić z jednego pomieszczenia do drugiego. Jest to dobry wybór dla osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o klejeniu i mocowaniu. Elegancki pasek coraz częściej spełnia zadania dekoracyjne. Prestiżowe lustra na pasku idealnie prezentują się w aranżacjach typowo industrialnych. Jeżeli chodzi o same paski, to można wybrać nie tylko modele wykonane ze skóry naturalnej, ale również paski wykonane w całości z materiałów syntetycznych. We wspomnianych łazienkach industrialnych można wybrać również lustra okrągłe na łańcuchu, które doskonale podkreślają loftową surowość.