Systemy kuchenne magic corner

Systemy magic corner to nowoczesne rozwiązania, coraz częściej i chętniej stosowane w polskich kuchniach. Rozwiązania te pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni w narożniku mebli kuchennych, dzięki czemu miejsce pod blatem spożytkowane jest w 100%, a dostęp do zawartości jest ułatwiony.

Wysuwane półki

Meble w systemie magic corner posiadają wysuwane półki, dzięki czemu dostęp do zawartości szafki, schowanej w jej głębi, jest zdecydowanie ułatwiony. Sterowanie uchwytami jest proste, co pozwala na łatwe wysuwanie wybranej półki, chowanie jej, a następnie wybór kolejnej. W celu skorzystania z szafki należy odchylić uchwyt w bok, a kolejne kosze automatycznie pojawią się na miejscu wcześniej schowanych. Jest to szczególnie wygodne w sytuacji, gdy dysponujemy w kuchni niewielką przestrzenią.

Dostosowanie przestrzeni pod blatem

Niekwestionowaną zaletą nowoczesnych mebli magic corner jest możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni pod blatem do oczekiwań i wymagań klienta. Narożniki mebli niejednokrotnie posiadają dużą objętość, natomiast jest ona niewykorzystana ze względu na niewygodne położenie. Meble magic corner pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod blatem, dzięki indywidualnemu dopasowaniu półek i koszy do mebli. Nowoczesne systemy magic corner stanowią zatem doskonałe rozwiązanie dla domu – pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce i zapewniają wygodny dostęp do zawartości mebli.

Oferta sprzedażowa systemu Magic Corner do nabycia pod adresem: https://www.belmeb.pl/magic-corner-comfort-900-chrom-4733.html