Uniwersalny regał do garażu

Meble garażowe mają spełniać przede wszystkim użytkową funkcję. Ich wygląd jest sprawą drugorzędną, gdyż w takim pomieszczeniu, jakim jest garaż, zagraża im wiele czynników. Jak stworzyć prosty i funkcjonalny regał do garażu?

Trwałe rozwiązania to sprawa najważniejsza

Brud, smary, ciężkie przedmioty układane na półkach – oto wyzwania, z którymi powinien sobie poradzić regał garażowy. W przypadku tego elementu wyposażenia kolor i wygląd są sprawami drugorzędnymi. Tu najważniejsza jest trwałość oraz pewność, że z regału tego można korzystać bez obaw. Z tego też względu wiele osób, obdarzonych wiedzą i podstawowymi umiejętnościami, decyduje się na samodzielne stworzenie prostego regału z drewnianych desek oraz konfirmantów. To opcja ekonomiczna, a jednocześnie w pełni dopasowana do potrzeb właściciela garażu.

 

Jak stworzyć regał do garażu?

By stworzyć tani, a jednocześnie solidny regał do garażu, nie trzeba wiele. Drewniane płyty i łączące je konfirmaty to podstawa. Dzięki temu może powstać prosta konstrukcja, składająca się z dowolnie wybranej ilości półek. Można na nich ustawiać skrzynie z narzędziami, kłaść opony lub przechowywać rzeczy niezbędne w czasie prowadzenia napraw w garażu. Osoby bardziej wymagające mogą dodatkowo zainwestować w stalowe prowadnice, dzięki którym prosty regał wzbogaci się o szufladkę do przechowywania drobnych śrubek oraz śrubokrętów. Dzięki temu w garażu zapanuje porządek, a prace naprawcze będą sprawniej przebiegać.

 

Konfirmaty dostępne w ofercie sklepu Belmeb pod adresem: https://www.belmeb.pl/konfirmat-4022.html