Jaki zestaw prysznicowy wybrać?

Wybór urządzeń występujących w naszej strefie kąpieli wydaje się nie zbyt skomplikowanym przedsięwzięciem. Jednak często do czynienia mamy z dylematem “wanna czy prysznic” i tu spora część z nas nie odpowie w szybkim tempie i potrzebuje sporo czasu do namysłu. Po podjęciu decyzji przychodzi nam kolejny problem związany z wyborem armatury. Jednak wybór mamy szeroki, dlatego też musimy się dobrze zastanowić czy oglądany zestaw prysznicowy nada się do naszej łazienki.

Prysznicowy zestaw punktowy

Słysząc “gotowy zestaw” mamy zazwyczaj wizje obiektów, z których nie będziemy długo korzystać i przeprowadzenie remontu przyjdzie bardzo szybko. Jednak przy aktualnym temacie możesz całkowicie rozwiać te nieprzyjemne myśli.  Aby sprzeciwić się stereotypom, stworzono zestaw prysznicowy punktowy, w którym znajdziemy trzy najważniejsze elementy, czyli uchwyt, węża oraz słuchawkę prysznicową. Mamy możliwość zamontowania jej do przyłącza ściennego albo do armatury wannowej.

Dzięki bogatemu wyborowi tych zestawów możemy uzyskać wiele ciekawych możliwości aranżacyjnych. Mamy zestawy pasujące żarówo do łagodnego wnętrza bogatego w zasolenia i lilie, jak i do nowoczesnego stylu.  Ich zredukowane wzornictwo znakomicie odnajdzie się pośród minimalistycznych inspiracji. Jeżeli chodzi o rozbudowę aktualnej instalacji oraz dopasowywania systemu do zamontowanej już baterii prysznicowej czy wannowej to musimy wziąć pod uwagę nie tylko funkcjonalność, lecz również walory estetyczne.