Umywalka wolnostojąca – najpopularniejsze modele

Umywalka wolnostojąca jest niewątpliwym hitem ostatnich sezonów. Niebanalna forma sprawia, że jest to jeden z tych elementów wystroju łazienki, który cechuje się wyjątkową elegancją. Dobór odpowiedniego modelu powinien być podyktowany tym, w jakim stylu chcemy utrzymać aranżację łazienki. Najlepiej bowiem takie umywalki prezentują się we wnętrzach, które tworzą spójny koncept w aranżacji.

Umywalka wolnostojąca do standardowej łazienki

Pomimo tego, że umywalka wolnostojąca najlepiej odnajduje się w łazienkach o większym metrażu, równie dobrze można ją wkomponować w takie wnętrza o średniej powierzchni – oferta Eksperci Łazienek. Wówczas warto pamiętać o tym, że najlepsze będą takie modele, które wyróżniają się lekką i subtelną formą.

By taka umywalka nie była po prostu jednym z wielu elementów wyposażenia, a tym, który skupia na sobie uwagę, warto dokładnie przemyśleć aranżację łazienki. Powinno znaleźć się w niej miejsce zarówno dla mebli, w których będziemy przechowywać potrzebne przedmioty, jak też i dla umywalki wolnostojącej, którą uda się efektownie wyeksponować.

Umywalka wolnostojąca do nowoczesnej łazienki

Z kolei w nowoczesnych łazienkach bardzo dobrze sprawdzają się minimalistyczne umywalki stojące owalne, bądź też w formie sześcianu. Pomimo tego, że są to najbardziej popularne kształty, zawsze istnieje możliwość, by wyposażyć łazienkę w model unikatowy. Jest wiele dostępnych firm na rynku, do których można się zgłosić, jeśli pragnie się stworzyć oryginalną umywalkę o indywidualnie dobranej formie i kolorze. W ten sposób łazienka staje się dokładnie taka, o jakiej marzyliśmy, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności.

Opublikowany w Dom