Plakaty botaniczne – modna dekoracja ścian. Gdzie je kupić?

Nie tylko w doniczkach, ale również na plakatach – rośliny to popularny trend w aranżacji wnętrz już od kilku sezonów. Co warto wybrać na swoje ściany? Gdzie można kupić najlepsze plakaty botaniczne?

Plakat botaniczny – hit w aranżacji wnętrz


Dekoracja ścian nie musi być trudna – aby uzyskać stylowy, modny efekt, warto postawić na lubiane, znane wzory, które będą efektownym dopełnieniem każdego wnętrza. Dzisiaj najlepszym wyborem są plakaty z roślinami, które wprowadzają do aranżacji relaksujący charakter.

Wśród najmodniejszych plakatów botanicznych znajdują się te o minimalistycznych motywach roślin, na przykład prezentujących liście monstery, filodendrona, gałązki eukaliptusa, kaktusy. Pod rośliną może znaleźć się dekoracyjny napis z jej nazwą.

Do wyboru jest także wiele innych motywów, na przykład plakaty z roślinami polnymi, ziołami, kwiatami. Bardzo modne są też plakaty botaniczne w stylu retro przypominające ryciny z dawnych podręczników.

Gdzie można kupić plakaty z roślinami?


Dzisiaj stylowy plakat botaniczny można kupić w popularnych sklepach z wyposażeniem wnętrz, a także w internecie –https://www.galeriaplakatu.com/botaniczne-i-rosliny. To właśnie w sieci czeka najszersza gama wzorów do wyboru, by dobrać idealną dekorację do swojego domu.

Plakaty oferowane są w różnych rozmiarach – od grafik w formacie A4 aż do większych wymiarów, na przykład 40 x 50 cm, 50 x 70 cm, 60 x 90 cm.

Do wyboru są zarówno sam plakat, jak również plakat wraz z obramowaniem – wtedy można od razu powiesić go na ścianie, by nadać wnętrzu modny wygląd.